Repertoár kapely je mimoriadne rozsiahly (viac ako 300 aktívne hraných skladieb) a žánrovo tak rôznorodý, aby obsiahol všetky priania nášho publika.

Ľudové piesne:
Montana Band je hudobná skupina z Východného Slovenska, priamo z Bardejova. Šarišské, rusnacké, cigánske, východňarske, slovenské, české valčíky, polky či čardáše hrané spolu so živým saxofónom je to, čo nesmie chýbať na žiadnej “tancovačke”, či dobrej svadbe. Ku svadobným zvykom samozrejme patrí aj družbovský, bašistovský a redový tanec – tradície, ktoré prichádzajú na rad pred polnocou.

Spoločenské tance:
Náročné publikum isto ocení možnosť zatancovať si na produkcii kapely anglický valčík, viedenský valčík, tango, slowfoxtrot (štandardné tance)…, alebo čaču, rumbu, sambu, salsu, mambo (latinsko – americké tance)… Latino to je aj Enrique Iglesias, Gusttavo Lima, Michel Teló, Alvaro Soler, Gipsy Kings, Ricky Martin, Lou Bega… Aj títo interpréti a ich skladby majú miesto v našom repertoári. No a vyblázniť sa na dobrom country, jive či rock and roll-e spolu s Montana Band je možné kedykoľvek.

Slovenské a české skladby:
Zoznam týchto skladieb je veľmi dlhý – od 60-tych rokov až po súčasne hity. V repertoári kapely nechýbajú piesne od známych spevákov a kapiel: Adam Ďurica, Dominika Mirgová, Desmod, Elán, Heľenine oči, IMT Smile, Kandráčovci, Karol Duchoň, Kollárovci, Kristína, Marika Gombitová, Miro Žbirka, Modus, No name, Paľo Habera, Peha, Peter Nagy, Peter Stašák, Richard Müller, Salco, Senzus, Zuzka Smatanová, Aneta Langerová, Helena Vondráčková, Honza Nedvěd, Chinaski, Kabát, Karel Gott, Michal Dávid, Olympic, Premier, Tereza Kerndlová, Verona…

Nemecký a talianský repertoár:
Kapela Montana Band žila a pracovala istý čas v Nemecku a tak nemecký jazyk a nemecké skladby má vo svojom repertoári dodnes. Množstvo talianských skladieb pribudlo na zoznam v čase, keď v Nemecku pôsobila v oblastiach, kde žije početná komunita Talianov a tak ich domáce skladby boli v daných tanečných lokáloch “povinné”.

Rock, Disco:
Hlavne mladšie publikum očakáva od live kapely dobrý rock a aktuálne hity. Skúsenosti kapely pri hraní na letných festivaloch a after – párty to len potvrdzujú. To, čo dnes v hudobnom svete “letí”, sa snaží Montana Band čo najskôr dostať do svojho repertoáru. Keď sa k tomu pridá kvalitný zvuk, svetlá (kapela disponuje výkonnou profesionálnou zvukovou a svetelnou aparatúrou) i dôležitý “život na pódiu” či slovný kontakt s publikom, je veľmi pravdepodobné, že vaša akcia dopadne nad očakávanie dobre. Aj keď občas sa časť publika “deň potom…”, zobudí s myšlienkou: veľa zážitkov, žiadne spomienky…

Čistá, prázdna hlava a “Show must go on”!

Rôznorodosť repertoáru a jeho neustála aktualizácia je pre kapelu Montana Band dôležitou prioritou jednoducho preto, aby sa naše publikum pri akejkoľvek príležitosti zabavilo a vytancovalo “do zbláznenia”.